Unieke veiling: Gesigneerd shirt SV Panningen

⚽ Unieke veiling: Gesigneerd shirt SV Panningen 💚🤍

Met het veilen van voetbalshirtjes zijn inmiddels prachtige bedragen opgehaald voor de actie Help SV Panningen uit de brand. Wat op dit moment echter nog ontbreekt is een shirt SV Panningen zelf. Tot nu toe dan! Want vanaf nu is het mogelijk om te bieden op het wedstrijdshirt van Panningen 1 gesigneerd door alle spelers van P1 uit het seizoen 2020/2021. Het shirt is bovendien al prachtig ingelijst, dus het enige wat je hoeft te doen in een goed bod neerleggen en dit uniek exemplaar aan de muur te hangen! Bieden kan door een reactie met je bod te plaatsen in dit facebookbericht.

Dus doe een bod en Help SV Panningen uit de brand!

Help SV Panningen uit de brand!

31.387,- beschikbaar gesteld

079 donaties

doneer

024 acties

idee actie